Ik heb eindelijk de boorgegevens ook zelf ter beschikking dus ik ga er eens mee stoeien. Ik heb inmiddels wel een idee hoe ik het voor elkaar zou moeten krijgen. Ik houd jullie op de hoogte.
Als ik met boormanager de gegevens open (laat openen) in Autocad dan krijg ik inderdaad de puntobjecten die de locatie aangeven. Hier heb ik alleen nog niet de diepte (einddiepte en diepte van de verschillende lagen). Moet ik die handmatig intekenen/toevoegen?
Bedankt voor je antwoord Frank.
De data input die ik beschikbaar heb zijn voornamelijk .csv bestanden. Als ik met de countrykit aan de slag ga hoef ik niet de boorstaten handmatig met elkaar te verbinden begrijp ik? Ik ga me met deze informatie eens verder verdiepen.
Beste mensen, Gloednieuw hier en meteen een brandende vraag... In het kader van een stageopdracht ben ik dr mogelijkheden aan het bekijken om een 3D bodemprofiel te maken aan de hand van boorgegevens. Een korte uitleg: als er voor een bouwproject grond afgegraven gaat worden is het handig van te vor...